Это полезно:

27.12.2019 / Культура

Австралійським українцям презентували українську сімейну комедію "Пригоди S Миколая"

Український дитячий повнометражний фільм "Пригоди S Миколая", знятий 2018 року режисером Семеном Горовим, представили українцям Австралії. Показ відбувся у Мельбурні.

Микола Кулініч Наталія Пошивайло-Таулер Про це розповіла засновниця Міжнародного дитячого кінофестивалю NEXT Ольга Щербакова. Вона нагадала, що в рамках кінофоруму ще у червні 2018 року на Одеській кіностудії та в Українському дитячому центрі "Молода гвардія" відбулись творчі зустрічі дітей та молоді із продюсером стрічки Марією Каель та представниками знімальної групи. "Картина ще була у процесі пост-продакшна, але юні глядачі змогли подивитись декілька відзнятих епізодів. Першими в Україні! А цього року першими в Австралії глядачами стали українці. І я дуже вдячна всім, хто допоміг організувати це", – зазначила О. Щербакова. У Мельбурні спеціальний некомерційний показ комедії для всієї сім’ї відбувся за ініціативою відділення Союзу українок "Мальви", Міжнародного дитячого кінофестивалю NEXT і за підтримки Посольства України в Австралії та Української громади австралійського штату Вікторія. Посол України в Австралії Микола Кулініч підкреслив, що дипломатичне представництво підтримує українську громаду штату Вікторії, сприяє розвитку культурної дипломатії. Адже засоби мистецтва мають величезний вплив на самоідентифікацію нації, її розвиток, зростання й зміцнення. "Показ комедії режисера Семена Горова "Пригоди S Миколая" – один із культурних заходів, що об’єднує українців", – вважає український посол. А голова відділення Союзу українок "Мальви" Наталія Пошивайло-Таулер сказала: ""Ми дуже вдячні Посольству України в Австралії, Українській громаді штату Вікторія і парафії в Мельбурні, Украінській католицькій церкві в Австралії, Новій Зеландії і Океанії за сприяння у проведенні Свята Миколая та показу фільму. Це справжня спільна робота з розвитку культурної дипломатії та української просвіти в Австраліі". Історія, про яку йдеться у фільмі, – казкова, пригодницька, про дива, які трапляються на шляху другокласника Артема та його сестри у карпатському селі напередодні Дня Святого Миколая. До Артема перед святом неочікувано з'являється сам Миколай. Насправді це є злодій в костюмі чарівника. Хлопчику разом з сестрою-підлітком і місцевими дітлахами доводиться виявити справжню згуртованість, сміливість і винахідливість, аби перемогти злодія і врятувати справжнього Святого. Компанія-виробник – Big Hand Films. У ролях: популярна українська ведуча й акторка Маша Єфросініна та польський актор Пшемислав Ципраньські, а головного злодія – володар титулів "Найсильніша людина України" та "Найсильніша людина світу" Василь Вірастюк, який спеціально для українців Австралії записав відеоозвернення. Фільм – один з переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно (2017). Загальна вартість виробництва оцінюється у понад ₴38 млн. Доречно згадати, що у грудні 2019 року фільм знову у прокаті в Україні, а телевізійна версія вийде на телеканалі "1+1". Фото Марини Морган.

По информации: «Вікна-Одеса».
В курсе.27.02.2020 / Культура

В Одесской опере снова поставили "Кармину Бурану"

28 и 29 февраля в Одесском национальном академическом театре оперы и балета состоится премьера сценической кантаты Карла Орфа "Кармина Бурана", передает корреспондент агентства "Вікна-Одеса".
05.02.2020 / Культура

Одесская музкомедия приглашает "За двумя зайцами"

9, 10 и 20 февраля в Одесском академическом театре музыкальной комедии им. М. Водяного состоится премьера спектакля "За двумя зайцами" по пьесе Михаила Старицкого.
28.01.2020 / Культура

Одесситов приглашают в Оперный послушать скрипку Страдивари

В феврале одесситов приглашают на "Зимний променад в Одесской опере". Инициатор и дирижер-постановщик – музыкальный руководитель и главный дирижер театра Вячеслав Чернухо-Волич.
23.01.2020 / Культура

В Одесском украинском театре открылся вертеп художницы Оксаны Цюпы

В Одесском академическом украинском музыкально-драматическом театре им. В. Василько открылась выставка кукол для вертепа украинской художницы Оксаны Цюпы "От Романа до Иордана. Ясна зірка стала".
23.01.2020 / Культура

Двое в отсутствии любви и смерти. В Одесском украинском театре прошли читки пьес Александра Ирванца

Читки давно стали отдельным театральным жанром, активно развивающимся и в театрах Украины. Каждый театр выбирает свой формат читок. В каждом они проходят по-разному.
13.01.2020 / Культура

Умер режиссер знаменитых фильмов Одесской киностудии

На 81-м году жизни умер советский кинорежиссер Константин Бромберг. Самые известные его фильмы: "Чародеи" и "Приключения Электроника" – были сняты на Одесской киностудии.
30.12.2019 / Культура

Дом, в котором не плачут. В Одесском ТЮЗе состоялась премьера спектакля 16+

Одесский театр юного зрителя им. Ю. Олеши представил публике премьеру спектакля по пьесе харьковского драматурга Олега Михайлова "Клятвенные девы".
12.11.2019 / Культура

Как стать горгоной. В Одесском украинском театре поставили пьесу Дона Нигро

В Одесском академическом музыкально-драматическом театре им. В. Василько состоялась премьера спектакля "Горгоны" по пьесе Дона Нигро, передает корреспондент информационного агентства "Вікна-Одеса".
11.11.2019 / Культура

Летающие платья, танцор на пилоне и русские борзые на сцене: в Одесской опере поставили "Le Traviata" Верди

В Одесском национальном академическом театре оперы и балета представили публике премьеру – новую постановку оперы Джузеппе Верди "Le Traviata".
05.11.2019 / Культура

Верди как он есть: одесситов ждет премьера оперы "La Traviata"

В Одесском национальном академическом театре оперы и балета 9 и 10 ноября пройдет премьера новой постановки оперы Джузеппе Верди "La Traviata".
01.11.2019 / Культура

Ну очень смешная история! В Одесском ТЮЗе поставили спектакль о настоящих ковбоях

В Одесском театре юного зрителя им. Ю. Олеши представили публике новый спектакль – "Ну очень ковбойская история", передает корреспондент информационного агентства "Вікна-Одеса".
25.10.2019 / Культура

В Одесском украинском театре поставили спектакль о "фантомных болях" любви

В Одесском академическом украинском музыкально-драматическом театре им. В. Василько состоялась премьера спектакля "Фантомы" по пьесе Василия Сигарева "Фантомные боли".
07.10.2019 / Культура

На Міжнародному дитячому кінофестивалі NEXT в Одесі нагородили переможців

В Одесі відбувся VI Міжнародний дитячий кінофестиваль NEXT. Переможців протягом двох насичених днів кінофоруму визначали аматорське (дитяче) та професійне (доросле) журі.
05.10.2019 / Культура

В Одесі відкрився Міжнародний дитячий кінофестиваль NEXT

Дощ в Одесі вніс деякі корективи в плани організаторів VІ Міжнародного дитячого кінофестивалю NEXT, але не став йому на заваді. В цілому перший день роботи фестивалю вийшов насиченим на події.
03.10.2019 / Культура

Завтра в Одесі стартує Міжнародний дитячий кінофестиваль NEXT

4 – 5 жовтня в Одесі відбудеться традиційний, вже шостий Міжнародний дитячий кінофестиваль NEXT. Прийматимуть кінофорум Український дитячий центр "Молода гвардія", Одеська кіностудія та мережа кінотеатрів "Планета Кіно".
24.09.2019 / Культура

В Одесі відбудеться шостий Міжнародний дитячий кінофестиваль NEXT

4 – 5 жовтня в Одесі відбудеться традиційний, вже шостий Міжнародний дитячий кінофестиваль NEXT. Прийматимуть кінофорум Український дитячий центр "Молода гвардія", Одеська кіностудія та мережа кінотеатрів "Планета Кіно".
12.09.2019 / Культура

Орфея в Одесской опере споет известный итальянский контртенор

В рамках Фестиваля искусств "Бархатный сезон в Одесской опере" партию Орфея в опере Кристофа Виллибальда Глюка "Орфей и Эвридика" исполнит известный итальянский контртенор Раффаэле Пе.
02.09.2019 / Культура

В Одесской опере поставили "Лоэнгрина" Вагнера

V Фестиваль искусств "Бархатный сезон в Одесской опере" открылся премьерой оперы Фридриха Вагнера "Лоэнгрин". Дирижером-постановщиком выступил заслуженный артист Украины Игорь Шаврук, режиссером – Павел Кошка.
08.08.2019 / Культура

В Одессе открыли мемориальную доску "поэту-авантюристу, создателю заумного языка"

В Одессе, на доме по ул. Малой Арнаутской, 55 открыта мемориальная доска поэту-футуристу, художнику, издателю, коллекционеру Алексею Крученых (псевдоним Александр Крученых).
02.08.2019 / Культура

В этом году зрители увидят в Одесском оперном театре четыре премьеры

В этом году Одесский национальный академический театр оперы и балета представит зрителям четыре премьеры. Об этом сообщил сегодня на пресс-конференции заместитель директора театра Сергей Мюльберг.

Все новости: